Pereiti prie pagrindinio turinio
NextGenerationEU

Tebūnie žalia

ES bus lyderė klimato srities veiksmų srityje, o prisidėti gali kiekvienas: važinėti viešuoju transportu arba dviračiu, valgyti daugiau daržovių ir mažiau mėsos, pirkti naudotus daiktus, perdirbti ir pakartotinai naudoti.

Tai „Next Generation EU“. Tebūnie žalia.

Tebūnie išmanu

ES finansuoja mokymo internetu kursus, kad kiekvienas – jaunas ar senas – galėtų pagerinti savo skaitmeninius įgūdžius. Padedame mažosioms ir vidutinėms įmonėms pradėti vykdyti veiklą internete. Siekiame, kad e. švietimas taptų prieinamesnis.

Susidomėjote? Dalyvaukite mokymo kursuose, raskite pameistrystės skaitmeninių technologijų srityje galimybių ir sužinokite, kaip saugiai naudotis internetu.

Esame pasirengę, pasitelkę priemonę „NextGenerationEU“, paversti Europą skaitmenine. Ar prisidėsite?

Tebūnie sveika

Drauge galime padaryti Europą sveikesnę. Tačiau tam, kad tai būtų pasiekta, svarbūs ne tik dideli darbai. Tinkama mityba ir reguliari fizinė veikla gali labai padėti gerinti mūsų fizinę ir psichinę gerovę.

Esame pasirengę, pasitelkę priemonę „NextGenerationEU“, padaryti Europą sveikesnę. Ar prisidėsite?

Tebūnie stipru

ES padeda atsigauti daugeliui sektorių. Didiname paramą turizmui, kultūrai ir menams visoje Sąjungoje, kad šiuose sektoriuose būtų plačiau naudojamos skaitmeninės technologijos ir kad jie būtų tvaresni.

Sužinokite, kaip ES parama gali padėti jums tęsti mokslus arba rasti svajonių darbą. Susipažinkite su mūsų programos Erasmus+ galimybėmis ir ES Jaunimo garantijų iniciatyva. Sužinokite, kokią paramą jūsų įmonė gali gauti, kad taptų ekologiškesnė ir labiau skaitmeninė.

Esame pasirengę, pasitelkę priemonę „NextGenerationEU“, padaryti Europą stipresnę. Ar prisidėsite?

Užtikrink lygybę

Lygybė – tai ir ekonominės bei socialinės galimybės visiems. Pasitelkę priemonę „NextGenerationEU“ didiname neįgaliųjų, kaimo, atokiose ar nepalankioje padėtyje esančiose vietovėse gyvenančių asmenų užimtumo galimybes. Padedame daugiau žmonių gauti deramą, tinkamą būstą. Investuojame į įtraukų vaikų švietimą, kad ir kokia būtų jų kilmė, padėtis ar specialieji poreikiai.

Kiekvienas gali prisidėti – propaguoti lygias galimybes, kovoti su diskriminacija ir neapykantos retorika realiame gyvenime ir internete.

Esame pasirengę, pasitelkę priemonę „NextGenerationEU“, kurti Europą visiems. Ar prisidėsite?